KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16123460
nr 1612 3460
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Konstnär vid staffli. Akvarell, bildmått: 13x8, yttermått inklusive ram: 18,5x13,5. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:17:21
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr